Szkoła Trenerów Biznesu – Zespół Trenerski i Administracyjny

BEATA KACZOR

Założycielka firmy Orinoko Szkolenia i Doradztwo, certyfikowany trener z wieloletnim doświadczeniem ze stajni Elżbiety Sołtys. Razem ze swoim zespołem trenerskim z całej Polski przeprowadza firmy przez procesy zmian i sprawia, że pracownicy pracują wydajniej i chętniej. Specjalista od zadań trudnych, a czasem i niemożliwych. Propagatorka pracy systemowej w organizacji i sprawczyni zmian na lepsze w kilkunastu firmach w całej Polsce..Opiekun Merytoryczny Szkoły Trenerów Biznesu.

BOGUSŁAW ŚMIECHOWICZ

Trener biznesu. Obszary jego merytorycznych kompetencji to szkolenia z zakresu efektywnych technik sprzedaży, negocjacji w biznesie, planowanie i wdrażanie zmiany w organizacji. Szkolenia prowadzi od 2005 roku. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu (Psychologia w biznesie), Szkoły Trenerów Biznesu (MODERATOR Wrocław) Komunikacji Społecznej i PR, (Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu). W Szkole Trenerów Biznesu Opole – opiekun Merytoryczny grup seminaryjnych.

Czytaj Dalej

ZDZISŁAW HOFMAN

Trener biznesu, socjoterapeuta, superwizor, tutor i coach w programach rozwojowych. Założyciel i prezes ogólnopolskiej Fundacji Rozwoju Wolontariatu. Z zawodu nauczyciel z zamiłowania dziennikarz radiowy. Wieloletni prezes Stowarzyszenia KLANZA. Trener, współpracownik Stowarzyszenia Szkoła Liderów. Zainteresowania zawodowe: zarządzanie i przywództwo, planowanie i wdrażanie zmian, współpraca w zespołach, motywacja, marketing, CSR i wolontariat pracowniczy, arteterapia. Bloger – zdzislawhofman.blox.pl. tematyka: edukacja i aktywność społeczna.

DAWID BAŁUTOWSKI

Psycholog, certyfikowany trener z dziewięcioletnim doświadczeniem zawodowym w prowadzeniu szkoleń dla pracowników Oświaty, przedstawicieli biznesu i trenerów, coach. Specjalista z zakresu komunikacji interpersonalnej, umiejętności liderskich i budowania zespołu, motywowania, mediacji i rozwiązywania konfliktów, asertywności, technik radzenia sobie ze stresem, profilaktyki wypalenia zawodowego, treningu interpersonalnego, aktywnych metod nauczania, motywowania, szkoleń trenerskich.

ŁUKASZ ŁUSZCZAK

Z zamiłowania certyfikowany trener biznesu i coach. Z powołania przedsiębiorca i praktyk biznesu, który swój sukces buduje na ideach skutecznego przywództwa. Bezustannie podejmuje nowe wyzwania jako menadżer i konsultant biznesowy, wzbogacają swój warsztat trenerski o nowe doświadczenia. Jego specjalnością są szkolenia i warsztaty z zakresu przywództwa, komunikacji i współpracy zespołowej. Pomagając ludziom odkrywać swój potencjał, pozwala im zostać ekspertami w swoich dziedzinach i to jest jego droga do sukcesu w biznesie. Pasjonat pszczół i pszczelej organizacji.

ANNA WOJTCZAK
KRYSTYNA KULZA
Scroll to top

Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na politykę cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close