Szkoła Trenerów Biznesu – Zespół Trenerski i Administracyjny

BEATA KACZOR

Założycielka firmy Orinoko Szkolenia i Doradztwo, certyfikowany trener z wieloletnim doświadczeniem ze stajni Elżbiety Sołtys. Razem ze swoim zespołem trenerskim z całej Polski przeprowadza firmy przez procesy zmian i sprawia, że pracownicy pracują wydajniej i chętniej. Specjalista od zadań trudnych, a czasem i niemożliwych. Propagatorka pracy systemowej w organizacji i sprawczyni zmian na lepsze w kilkunastu firmach w całej Polsce..Opiekun Merytoryczny Szkoły Trenerów Biznesu.

BOGUSŁAW ŚMIECHOWICZ

Trener biznesu. Obszary jego merytorycznych kompetencji to szkolenia z zakresu efektywnych technik sprzedaży, negocjacji w biznesie, planowanie i wdrażanie zmiany w organizacji. Szkolenia prowadzi od 2005 roku. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu (Psychologia w biznesie), Szkoły Trenerów Biznesu (MODERATOR Wrocław) Komunikacji Społecznej i PR, (Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu). W Szkole Trenerów Biznesu Opole – opiekun Merytoryczny grup seminaryjnych.

Czytaj Dalej

ZDZISŁAW HOFMAN

Trener biznesu, socjoterapeuta, superwizor, tutor i coach w programach rozwojowych. Założyciel i prezes ogólnopolskiej Fundacji Rozwoju Wolontariatu. Z zawodu nauczyciel z zamiłowania dziennikarz radiowy. Wieloletni prezes Stowarzyszenia KLANZA. Trener, współpracownik Stowarzyszenia Szkoła Liderów. Zainteresowania zawodowe: zarządzanie i przywództwo, planowanie i wdrażanie zmian, współpraca w zespołach, motywacja, marketing, CSR i wolontariat pracowniczy, arteterapia. Bloger – zdzislawhofman.blox.pl. tematyka: edukacja i aktywność społeczna.

DAWID BAŁUTOWSKI

Psycholog, certyfikowany trener z dziewięcioletnim doświadczeniem zawodowym w prowadzeniu szkoleń dla pracowników Oświaty, przedstawicieli biznesu i trenerów, coach. Specjalista z zakresu komunikacji interpersonalnej, umiejętności liderskich i budowania zespołu, motywowania, mediacji i rozwiązywania konfliktów, asertywności, technik radzenia sobie ze stresem, profilaktyki wypalenia zawodowego, treningu interpersonalnego, aktywnych metod nauczania, motywowania, szkoleń trenerskich.

ŁUKASZ ŁUSZCZAK

Z zamiłowania certyfikowany trener biznesu i coach. Z powołania przedsiębiorca i praktyk biznesu, który swój sukces buduje na ideach skutecznego przywództwa. Bezustannie podejmuje nowe wyzwania jako menadżer i konsultant biznesowy, wzbogacają swój warsztat trenerski o nowe doświadczenia. Jego specjalnością są szkolenia i warsztaty z zakresu przywództwa, komunikacji i współpracy zespołowej. Pomagając ludziom odkrywać swój potencjał, pozwala im zostać ekspertami w swoich dziedzinach i to jest jego droga do sukcesu w biznesie. Pasjonat pszczół i pszczelej organizacji.

ANNA WOJTCZAK
KRYSTYNA KULZA
Scroll to top