Opinie o Szkole Trenerów Biznesu

MONIKA BĘBENEK Mistrz Florystyki Właścicielka Szkoły Florystycznej Kwitnące Horyzonty

Minął tydzień od finałowego egzaminu w Szkole Trenerów Biznesu Orinoko... tak jak mówię, tak i robię- uczę się przez całe życie! Ważny egzamin za mną💪💪💪 pokonałam swoje ograniczenia! Jednocześnie w tej szkole przeżyłam dużo więcej💚🌿 LUDZIE jesteście moim szczęściem i motorem! Dziękuję Wam najpiękniej jak tylko potrafię, wzrastać z Wami to przywilej i zaszczyt i niesamowita frajda!!!
Otworzyłam nowe drzwi i nowa przygoda przede mną, choć wiadomo, że z zielonego lasu swojej pasji nigdzie się nie wybieram...zabieram ze sobą w świat!!!
Do zobaczenia wkrótce, gdzieś...🌳🌳🌿 A szkołę Trenerską Orinoko polecam głową i sercem!

 

 

CELINA SZUMSKA Odwiecznie pogłębiająca swoją wiedzę - Trenerka Biznesu i Trenerka Sprzedaży

Szkoła Biznesu Orinoko to klucz do sukcesów trenerskich we własnym biznesie 🙂
Zakres wiedzy jaka została nam przekazana był olbrzymi i niezwykle przydatny w moim życiu zawodowym. Duża ilość ćwiczeń, doświadczania emocjami i poszerzania wiedzy w praktyce pozwoliła mi spojrzeć w wielu aspektach z nowej strony i zmienić postawę swoją jako szkoleniowca oraz uczestników szkoleń, które prowadzę.
Wybór Szkoły Biznesu Orinoko był strzałem w dziesiątkę 🙂

MARCELI KRZYŚKÓW

Zajęcia były prowadzone profesjonalnie, przez wielu trenerów. Poznałem różne style prowadzenia szkoleń, sposoby radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Informacje zwrotne otrzymywane od trenerów pozwoliły mi skupić się, na rzeczach nad którymi powinienem bardziej pracować.

ANETA SZEWCZYK Uczestniczka VI edycji Szkoły Trenerów Biznesu

Szkoła trenerów biznesu to szkoła dla tych, którzy pragną w swoim życiu czegoś więcej, którzy chcą dać innym ludziom coś od siebie ,coś od serca. Dzięki tej szkole nauczysz się pracować na sali trenerskiej jako trener z prawdziwego zdarzenia, nauczysz się pracować z ludźmi, z grupą. Nauczysz się uczyć dorosłych i dzieci – czyli pracy na żywym organizmie, na żywym sercu serdecznie. Gorąco polecam tą szkołę!

JOANNA BĄK Właścicielka Szkoły Tańca Fokus

Szkoła Trenerów Biznesu Orinoko to najlepsza inwestycja w siebie. To trenerzy z "najwyższej półki", którzy swoim ciepłem, otwartością i ogromną mądrością wydobyli mój zasób i potencjał, dali olbrzymi wkład wiedzy oraz umiejętności. Szkoła Trenerów Biznesu Orinoko to miejsce, gdzie w bezpiecznych warunkach, krok po kroku, opuszczałam swoją strefę komfortu, a właśnie poza nią urodził się największy rozwój. Szkoła Trenerów Biznesu Orinoko to ta prawdziwa lepsza zmiana!

Scroll to top

Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na politykę cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close